İlk Bağımsız Mil Programı

icon1Global Miles, Türkiye’nin bankalardan ve havayolu şirketlerinden bağımsız ilk mil programıdır. Kullanıcılarına harcadıkça ve uçtukça bağımsız olarak mil vermesi bakımından dünyada bir ilktir.

Mil Kazanmak Artık Çok Kolay!

gm-icon2Getirdiği bir başka yenilik olarak kullanıcılarına nakit ödemelerinde de mil kazandırıyor. Kullanıcıların kazandığı miller de Global Miles cüzdanında birikiyor ve bu cüzdan üzerinden harcanabiliyor.

Kullanışlı ve Esnek Altyapı

icon4Global Miles bağımsızlığıyla mevcut mil programlarına yeni bir bakış açısı getirirken, daha kullanışlı ve esnek bir altyapı hizmeti de sunuyor. Tek bir satış noktası olan bir işletme bile programa dahil olup, müşterilerine mil kazandırabiliyor.

hand-app

home-icon4Nakit Ödemeye Mil

Mil kazanmak için kredi kartı ya da banka kartıyla ödeme yapılması gerekmiyor; Global Miles nakit ödemelerde de mil kazandırıyor.

home-icon3Sınır Koymuyor

Sistem kullanıcının varsa üyesi olduğu diğer mil programından eşzamanlı olarak mil kazanmasına engel teşkil etmiyor. Böylece aynı harcama tutarı üzerinden hem Global Miles, hem de başka mil programı üzerinden mil kazanılabiliyor.

home-icon2Vergi Kesintisi Yok

Global Miles Çağrı Merkezi üzerinden mil kullanımına karşılık kullanıcılardan biletleme esnasında herhangi bir vergi alınmıyor.

home-icon1Miller Silinmiyor

Global Miles’ta kullanıcıların biriktirdiği miller diğer mil programlarında olduğu gibi 2 yıl sonunda tamamıyle silinmiyor. Miller kazanıldıkları tarihten itibaren program kuralları çerçevesinde değerleri azalsa da kullanılmaya devam edilebiliyor.