Global Miles Avantajları

bnt
Sistem kullanıcının varsa üyesi olduğu diğer mil programından eşzamanlı olarak mil kazanmasına engel teşkil etmiyor. Böylece aynı harcama tutarı üzerinden hem Global Miles, hem de başka mil programı üzerinden mil kazanılabiliyor.

Ayrıca, toplanan millerin herhangi bir kullanım süresi bulunmuyor ve www.globalmiles.co adresi üzerinden mil kullanımına karşılık kullanıcılardan biletleme esnasında herhangi bir vergi alınmıyor.

Program ortağı olan işletmeler standart bir mil tarifesine tabi değiller. Her işletme kendi belirleyeceği şartlar doğrultusunda müşterilerine esnek bir şekilde mil kazandırabiliyor.

Global Miles’ın sisteme dahil olan işletmelere diğer mil programlarından farklı olarak sağladığı avantajların başında müşterilerini tanıma imkanı vermesi geliyor. İşletmeler, Global Miles mil programını kullanan müşterilerinin alışveriş alışkanlıkları, ziyaret sıklıkları gibi bilgilere ulaşmanın yanı sıra, her mil kazanma işlemi sonrasında yapılan anketler vasıtasıyla müşterilerinin geri bildirimlerinden anında haberdar olabilecekler.